Ticari Yazılımlar

LogooTürkiye uygulama yazılımları pazarı lideri’ Logo Business Solutions’dan Türkiye koşullarına ‘En’ uygun ‘İş Uygulaması’: GO PLUS. GO PLUS, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı. GO PLUS, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırıyor.

Özellikleri arasında stok takibi,satın alma ve satış,finans,genel muhasebe,bordro,raporlama çözümleri sunmaktadır.Yönetici konsolu,sihirbaz kullanımı,tema kullanımı,otomatik işlem yapma,kart listeleri üzerinde işlem yapma gibi farklı ürün kullanım özelliklerine sahiptir. GO PLUS her tür ihtiyacınıza cevap verecek şekilde esnektir. Yerel mevzuat gereklerine tam uyumlu çalışma olanağı sağlar.

Logo, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışıyor.

Logo çözümleri birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, sektörel çözümler, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası çözümleri gibi çözüm ve hizmetler sayılabilir.

Logo çözümleri teknolojik olarak,

· Hızla kullanıma alınabilir

· Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları zenginleştirilebilir

· Açık platformludur

· Yüksek performansa sahiptir

· Uygun toplam sahip olma maliyeti sunar

· Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur

Ayrıca, değer katan teknolojik entegre çözüm ve hizmetlerle firmaların rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda,

· e-Devlet Çözümleri

· İş Zekası Çözümleri

· CRM Çözümleri

· e-İş Çözümleri (B2B, B2C)

· Sektörel Çözümler

· Yönetim Karar Destek Sistemleri

· Konsolidasyon ve Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır