Bilgisayar Yazılım

osMICROSOFT yetkili bayisi olan firmamız kurulduğu günden beri dünyaca bilinen yaygın Bilgisayar Yazılımları satış noktası olmuştur.

Firmamız hali hazırda bir çok Bilgisayar Yazılımları nın bölgesinde yetkili satıcısı konumundadır.

İşletim sistemi, bilgisayarın açılışı esnasında hafızaya yüklenen ve yüklendikten sonra diğer yazılımların çalışması için bir temel alt yapı görevi gören bir yazılımdır.

Farklı işletim sistemleri farklı kullanıcılara ve farklı gereksinimlere hitap ederler. Ev kullanıcıları için görsel kullanıcı arayüzü daha gelişmiş işletim sistemleri geliştirilirken, iş ile ilgili gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanan işletim sistemlerinde sistem kaynaklarını görsel estetik ile harcamak yerine metin temelli arayüzler kullanılarak bilgisayarların işlem gücünün yüksek düzeyde korunması hedef alınmıştır.

Sizin için doğru işletim sistemini beraber seçebilmemiz için bizi arayın 3D Bilgisayar olarak ücretsiz yardımcı olalım.

Ofis yazılımları içinde en yaygın olarak kullanılan MICROSOFT firmasının ürettiği Microsoft Office yazılımıdır , yetkili MICROSOFT ürünleri satıcısı olarak Microsoft Offfice ürünlerinin bireylere ve kurumlara farklı paketler halinde satışını ve kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda ister ev kullanıcıları ister profesyoneller tarafından sıklıkla kullanılan Adobe ürünleri yetkili satıcısıyız ve partnerliğimiz bulunmaktadır.

Bilgisayarınızın zararlı uygulamalardan korunması ve güvenli internet için etkin çözümler sunan eset nod32 gold partnerliğimiz bulunmaktadır.

Yedekleme yazılımı konusunda storage craft partner belgemiz bulunmakta ve qnap
cihazları ile güvenli yedekleme imkanları sunmaktayız.